Inapoi
Contact

Adresa: Str. Cercelus 26, Sector 3, 031407 Bucuresti
Receptie: Tel: 031 828 01 10. Fax: 021 32 35 515. E-mail: office@spatiulconstruit.ro


Departament Vânzări
 ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Ionut Mircea - Sales & Marketing Manager
E-mail: ionut.mircea@spatiulconstruit.ro

Andreea Moios - Senior Sales & Marketing Consultant
E-mail: andreea.moios@spatiulconstruit.ro


Marius Muclea - Sales & Marketing Consultant
Tel: 031 828 01 15. E-mail: marius.muclea@spatiulconstruit.ro


Stefan Colac - Sales & Marketing Consultant
Tel: 031 828 01 12. E-mail: stefan.colac@spatiulconstruit.ro


Vlad Aprozeanu - Sales & Marketing Consultant
Tel: 031 828 01 13. E-mail: vlad.aprozeanu@spatiulconstruit.ro


Sebea Liliana - Financiar

Tel: 031 828 01 11. E-mail: sebea.liliana@spatiulconstruit.ro



  

Departament Editare
 ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Ana-Maria Cirstian - Redactor-sef

Tel: 031 828 01 10. E-mail: ana.cirstian@spatiulconstruit.ro


Vladimir Dobre - Editor

Tel: 031 828 01 17. E-mail: vladimir.dobre@spatiulconstruit.ro


Camelia Sisea - Redactor

Tel: 031 828 01 18. E-mail: camelia.sisea@spatiulconstruit.ro